KONST / Litografier / Färglitografi 11482538
nr 1148 2538
Peder Josefsson
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 52/150, 'Grön-Svart', motivet: 42x42
Peder Josefsson, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:39:24
3/12 18:06:31